Świadczymy usługi w zakresie​

instalacji gazowych

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowy instalacji gazowych. Z nami sprawnie przeprowadzisz całą inwestycję.

Realizujemy

przyłączenia do sieci gazowej

Wraz z rozwojem firmy nabyliśmy niezbędne doświadczenie do efektywnej realizacji inwestycji przyłączenia budynku do sieci gazowej. Nasz zespół pomoże w załatwieniu niezbędnych formalności, zaprojektuje, a następnie wybuduje i zakończy inwestycję. Dołącz do ponad siedmiu milionów odbiorców gazu i ciesz się bezobsługowego i ekologicznego źródła ciepła.

droga do przyłączenia

pytania i odpowiedzi

Skontaktuj się z nami lub samodzielnie złóż „wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej” w swoim oddziale Polskiej Spółki Gazownictwa.

Gaz ziemny jest paliwem bardzo ekologicznym, gdyż jego spalanie wiąże się ze znikomą emisją szkodliwych substancji. Zastosowanie gazu ziemnego w indywidualnych gospodarstwach domowych jest jedną z najbardziej efektywnych metod ograniczania emisji zanieczyszczeń powietrza. Spalanie gazu ziemnego nie powoduje powstawania tlenków siarki. Zarówno emisja dwutlenku węgla, poważnej przyczyny efektu cieplarnianego, jak i emisje tlenków azotu są od 20% do 60% mniejsze, niż emisje tych związków przy spalaniu oleju czy węgla.

Korzystanie z gazu ziemnego jest komfortowe i bardzo wydajne. Nowoczesne kotły gazowe są bezobsługowe i pozwalają bardzo efektywnie wykorzystać nośnik energii. W dodatku zajmują niewiele miejsca i umożliwiają łatwe utrzymanie czystości w domu.

Po przyłączeniu się do sieci gazowej należy podpisać umowę na dostawę gazu. Największymi, polskimi sprzedawcami gazu są: